| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
kontakt: lodztak@gmail.com

Wykorzystywanie zdjęć dostępnych na blogu możliwe jest tylko za pisemną zgodą autora (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Blogi

Strony o Łodzi
lodz.jp.pl

Strony o Łodzi

Galeria zdjęć - Łódź

Light Move Festival

sobota, 17 października 2015

Kościół Podwyższenia św. Krzyża – LMF 2015

Dzisiaj słowa nie opiszą piękna jakie biło z elewacji kościoła Podwyższenia św. Krzyża, podczas tegorocznej edycji „Light Move Festival”.  Zapraszam w związku z powyższym do obejrzenia zdjęć, które udało mi się zrobić tydzień temu. Pierwsze zdjęcie ukazuje nam oryginalną fasadę kościoła (jedynie została ona podświetlona), natomiast wszystko to co widać poniżej, to już malowana światłem poezja;-)

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

piątek, 16 października 2015

Ulica Moniuszki –„ Light Move Festival 2015”

Zgodnie z obietnicą zamieszczam dzisiaj kilka zdjęć z ulicy Moniuszki (tak wiem, że są tylko trzy)…;-) Największą atrakcję stanowiły z pewnością lampy zawieszone na specjalnym stelażu nad ulicą Moniuszki. Oczywiście zmieniały one co chwilę swoje kolory, przez co tworzył się bardzo fajny klimat w tym miejscu. Pięknie również zostały podświetlone kamienice znajdujące się bliżej ulicy Piotrkowskiej. Szczerze przyznam, że jak dla mnie, to mogłyby one być tak oświetlone każdego dnia :-) Dzisiaj krótko i zapewne pozostawię po sobie niedosyt, ale jutro zamieszczę kolejną i ostatnią już fotorelację z LMF 2015, ale zarazem najbardziej obszerną (przynajmniej jeśli chodzi o zdjęcia). Kościół Podwyższenia św. Krzyża był obiektem, na którym skupiłem szczególnie swoją uwagę i poświęciłem mu najwięcej czasu. Zatem zapraszam jutro do zaglądnięcia na mojego bloga ;-)

 

 

 

czwartek, 15 października 2015

Park im. Sienkiewicza – „Light Move Festival 2015”

Dzisiaj zamieściłem kilka zdjęć, które udało mi się ustrzelić w parku im. Henryka Sienkiewicza. Największą atrakcję stanowił kot z wielkimi żarówkami zamiast ślepi ;-) Fajny był, dzieciaki i dorośli strzelali sobie przy nim fotki i ogólnie wszyscy dobrze się przy nim bawili. Ciekawa była również wielka żarówka (fot. nr.1) zrobiona z plastikowych butelek. Podobały mi również z pozoru proste konstrukcje wykonane ze sznurków, którym prawdziwego klimatu nadawało kolorowe podświetlenie. Oczywiście było jeszcze kilka innych atrakcji, których nie ma na poniższych zdjęciach, ponieważ mój czas niestety był ograniczony i nie było najmniejszych szans, żeby sfotografować wszystko. Na dzisiaj byłoby tyle, natomiast jutro zaprezentuję ulicę Moniuszki :-)

 

 

 

 


 
1 , 2 , 3 , 4